VIDEO: Jaká byla sezona 2017/2018?

23.6.2018

Prázdniny za dveřmi, na kýžený odpočinek se těší nejen děti a učitelé, ale také umělci a lidé z Barky. Však taky je po čem odpočívat, sezona 2017/2018 byla opět perná. 

Ve videozáznamech si můžete připomenout některá představení či koncerty. Děkujeme za ně umělcům, divákům a za první tři také Kamilu Šlapalovi a jeho agentuře Craft Art Film (www.cafilm.cz). 

Ondrášek pro Danielka

Dětské taneční studio Ondrášek a jeho adventní benefiční představení pro Danielka, který se potýká s dětskou mozkovou obrnou. 

AMBIJÁNS V. 

V sobotu 2. prosince Barku již popáté rozezněly tóny francouzského šansonu na benefičním koncertu Ambijáns.O večer plný skvělé hudby se postaral Joel Bros, šansoniér s francouzskými kořeny, Azar Abou z Izraele a akordeonista Ondřej Zámečník. Jako hosté se představila řada dalších vynikajících hudebníků: Valerie Šabršulová, Petr Vít a Veronika Vítová, Ondřej a Inka Zámečníkovi a Pěvecký sbor Pavliny Zámečníkové.

JAZZ NIGHT IN BARKA

Únor zahájilo nové hudební uskupení Ondřej Zámečník Quintet s JAZZ NIGHT IN BARKA. Pokud jste tento benefiční koncert pro Barku propásli, pusťte si záznam všech skladeb. Je to neuvěřitelné! 

KAFKASIA

V představení, jež vzniklo spoluprací německého choreografa Bronislava Roznose a Terezy Leopold Vejsadové z Brna, vystoupil taneční soubor o šesti členech z Česka a Německa, včetně dvou tanečníků s tělesným postižením. Členové souborů Multifil Identity a Setkání zavedli diváky do průzračně čistého a zároveň surreálného světa inspirovaného Franzem Kafkou.

BEZMEZÍ

Tohle představení souboru Proty boty se v letošní sezoně také hrálo, například jako součást 4. ročníku festivalu FESTIN. Tanečníci s hendikepem i bez dokonce zvládli nastudovat i další představení, o němž byla řeč v minulém Kaleidoskopu. 

Video stojí zato zhlédnout, skvěle ilustruje, jak soubor funguje a jaké lidi v Barce moc rádi pravidelně na zkouškách i při představení potkáváme. 

Pusťte mlhu!

Dalším z domovských souborů, Soubor Unikátně Unylých Divadelníků, zakončí letošní sezonu další skvělou premiérou. Je sice vyprodaná, ale už teď se chystají reprízy na podzim. Tak aspoň pár hororových záběrů z přípravy na herecké výkony a lákadlo pro další barkovskou sezonu plnou velkých premiér, festivalů i nevšedních počinů. 

(ata)

Co se hraje v Barce?

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*