Tvojelaska.cz – seznamovací portál pro osoby s handicapem

23.6.2017

tvojelaska_logo6(tisková zpráva) Na přelomu června a července letošního roku zahajuje ostrý provoz seznamovací portál určený osobám s různým typem handicapu. Ten je v mnoha případech poměrně velkou překážkou v navazování mezilidských vztahů. Portál Tvojelaska.cz si dává za cíl pomoci lidem tuto překážku překonat a prostřednictvím internetu, za pomoci psychologů a vztahových koučů, najít životní láskou. Většina spolupracovníků seznamky se sama celoživotně potýká s různým tipem handicapu, mohou se tedy lépe vcítit do potřeb klientů, přesněji reagovat na jejich potřeby, požadavky a pomoci také rozptylovat jejich obavy.
Ačkoliv bude probíhat seznamování přes internet, je celá mechanika projektu uzpůsobena tak, aby každému klientovi, který se do seznamky přihlásí, byla věnována individuální péče a potřebná asistence s ohledem na typ postižení. Na výběr budou dokonce tři úrovně „členství“ – základní, vyšší a VIP.
V případě základního balíčku bude mít klient možnost si pouze dopisovat s navrhnutými „nejvhodnějšími partnery“. Podstatně zajímavější je tzv. „vyšší“ balíček, který již klientům poskytne pestrou paletu služeb. Nejen, že je v seznamu nejvhodnějších partnerů stavěn na první místo, ale může sledovat také návštěvy svého profilu a komunikovat s nimi, i když nejsou v seznamu vytipovaných protějšků. Součástí balíčku je bezplatná možnost konzultace s odborníkem – vztahovým koučem či psychologem. Klient dostává pravidelné rady a tipy, jak se efektivněji seznamovat a jak případně zvládat odmítnutí. Samozřejmostí je také poradenství v oblasti navázaní vztahu i v sexuální oblasti. V prostředním členství je i osobní ověření klienta zaměstnancem seznamky. Díky tomu můžeme garantovat, že uvedený člověk je opravdu tím, za koho se „vydává“. V případě VIP členství je kladen maximální důraz na diskrétnost klienta. Jeho profil není aktivně nabízen. Pouze klient si vybírá, s kým bude komunikovat.
Nápad na realizaci seznamovacího portálu byl finančně podpořen z Operačního programu Zaměstnanost, je tedy spolufinancován z ESF. Partnerem projektu je Help hand, z. ú. Jsme nezisková organizace s cílem přípravy seznamovacích aktivit pro handicapované.

Share

2 komentáře

  1. Hana Bystřická

    Dobrý den, prosím mohla bych do seznamky přihlásit svého syna – Ondřej Bystřický, nar. 12.12.1987. Jsme z Liberce, syn je autista, částečně mentálně retardovaný, bez fyzických postižení. Už dlouho hledáme nějakou možnost seznámení, radu v oblasti sexu atd. Moc děkuji za zprávu. Hana Bystřická – matka. tel. 728552257

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*