Máme zlato za Společensky prospěšný projekt

1.11.2016

d6fd5046-ba76-4f11-b230-ad9829bb3cf8Letošní festivalová sezóna projektu Staropramen Festivaly bez zábran, kterou hodnotíme velice pozitivně, je úspěšně za námi. Společně s námi zavítalo na festivaly na 200 hendikepovaných návštěvníků na vozíčku. Vybrali jsme 625 kg plastových a 155 kg kovových víček. Zapojilo se přes 1 500 lidí, organizací, klubů či restauračních zařízení. Navštívili jsme celkem 6 hudebních festivalů a akcí.

Projekt letos opět ocenila nezávislá platforma Byznys pro život, která každoročně uděluje ceny TOP Odpovědná firma. V loňském roce jsme získali stříbro. Letos projekt Staropramen Festivaly bez Zábran získal zlatý certifikát v tematické kategorii Společensky prospěšný projekt 2016.
Věříme, že jsme se vydali správným směrem, o čemž svědčí i fakt, že jsme uspěli mezi 25 projekty firem, jako je ČEZ, O2 Czech Republic, T-Mobile Czech Republic nebo Microsoft.

Zároveň Pivovary Staropramen obdržely i další ocenění. V kategorii Nejangažovanější zaměstnanci byl projekt Dny, kdy pomáháme aneb Community Days oceněn bronzovým certifikátem. Současně získaly i třetí místo v kategorii TOP Odpovědná velká firma 2016 za udržitelný, systematický, komplexní, strategický a inovativní způsob rozvoje svého podnikání.

Děkujeme všem, kteří nám v našem úsilí s Festivaly bez zábran pomáhali a podpořili nás. Ať už radou, šířením informací a osvěty, přímou participací na programu v rámci festivalů nebo sběrem plastových a kovových víček. Jmenovitě patří díky:

  • Národní radě osob se zdravotním postižením ČR
  • Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha
  • České federaci florbalu vozíčkářů
  • České asociaci paraplegiků
  • Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Magistrátu města Hradec Králové
  • Lize vozíčkářů
  • Nadaci Jedličkova ústavu
  • Pražské organizaci vozíčkářů

Zároveň bychom chtěli poděkovat organizátorům a promotérům festivalů za spolupráci a podporu v rámci realizace projektu, a to lidem stojícím za Rock for People, Vysmátým létem, Rock for Churchill, Mezi ploty, United Islands. A v neposlední řadě O2 areně, kde se od letošního roku sbírají víčka ve velkém.

Děkujeme!

Tým Staropramen Festivaly bez zábran
Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*