Život bez bariér 2018

30.8.2018

Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Chcete se dozvědět, jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?  Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzační pomůcky, vozíčku nebo úpravou vozidla?

Výstava Život bez bariér 2018 Vám zodpoví na všechny tyto otázky!

Již 7. ročník výstavy se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Výstava je zaměřená na osoby se zdravotním postižením a seniory.
Cílem je pomoci osobám s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života a k integraci do společnosti ve všech sférách jejich činnosti. Chceme podporovat zdravé stárnutí, proto výstava nabízí možnosti, jak zlepšit seniorům kvalitu života – volnočasové aktivity, lázně a  rehabilitační  střediska  a  praktické ukázky pomůcek.

Na výstavě najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, úpravy vozidel, možnosti trávení volného času, širokou škálu ortopedických a kompenzačních pomůcek, vozíčků, chodítek a mnoho dalšího. Prezentují výrobci, prodejci, distributoři i organizace z neziskového sektoru.  Připraven je také bohatý doprovodný program na pódiu.

Záštitu nad výstavou převzal ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil, ministr práce a sociálních věcí Mgr. Bc. Petr Krčál a primátor statutárního města Ostravy Ing. Tomáš Macura, MBA. Generálním partnerem výstavy je SATJAM, s.r.o.

Současně s výstavou Život bez bariér se koná výstava s názvem KREATIV, která nabídne nepřeberné množství workshopů, korálků, látek, materiálů a pomůcek pro tvoření. 

 Držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů a jejich doprovod mají vstup na výstavu ZDARMA!  Jste srdečně zváni!

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*