20638071_10155538012997889_1496158318428138402_nVážení přátelé,

dovolte nám, abychom vás pozvali na 7. VINOHRADSKÉ VOZÍKOHRANÍ, které slibuje pořádnou párty i vstup do nové éry Ligy vozíčkářů.

Co patří ke správné párty? Hudba, hry, dobří lidé i pivo. My z Ligy vozíčkářů to víme moc dobře, už po sedmé vás totiž zveme na jednu takovou, na tradiční Vinohradské vozíkohraní.

Proč se v pátek 8. září vypravit odpoledne do areálu na Bzenecké 23, k sídlu Ligy vozíčkářů?

Každý najde svůj důvod, protože…

…aby se dětem snáze začínaly týdny ve školních lavicích, připravujeme pro ně dobrodružnou cestu plnou úkolů i pěkných cen.

…aby se naši klienti s hendikepem mohli potkat s námi i mezi sebou, budeme tu pro ně i s našimi službami a také skvělé občerstvení v režii Lake view Cafe&Bistro.

…aby byl konec léta pohodový pro všechny, zahraje soubor Lhotár, vystoupí folklorní uskupení Ondrášek, své texty přednese i písničkář Zdeněk Matuščin a z Velkého Meziříčí přijede kapela Four covers.

…aby mohli dobromilci provětrat své šatníky, bude součástí Vozíkohraní i dobročinný bazárek.

…aby návštěvníci poznali práci psích asistentů, ukážou se naši čtyřnozí hrdinové.

…aby celou tu atmosféru podtrhly energické rytmy, bude připraven bubenický workshop od Jumping Drums.

I my k letošnímu Vozíkohraní máme jeden speciální důvod. Kromě toho, že rádi lidem děláme radost, slavíme rok silných sedmiček. Je to už 27 let, co pomáháme hendikepovaným lidem z Brna i z celé ČR na cestě k samostatnosti (osobní asistencí, sociální rehabilitací, poradenstvím, bezbariérovou dopravou atd.). Letošní vozíkohraní je už sedmé v pořadí a navíc máme rok 2017. Aby byly tyto cifry symbolem štěstí, dopřáli jsme si změnu loga i grafického vizuálu.

Buďte u toho, vstupte s Ligou do nové, doufejme, že šťastné éry, a přijďte si uloupnout i kus té své, sedmičkové radosti.

(lb)