On-line koncert přímo pro vás

26.2.2019

Argentinské tango umí rozproudit každou žilku v těle a také pomáhat. Na začátku února se v Barce uskutečnil jedinečný benefiční koncert La Noche Del Tango En Barka v podání hudebního souboru Tango Quartetto Re Campo a tanečníků, na který vás tímto zveme. Zvát na koncert, který už byl? Díky autentickému a zdařilému záznamu je to možné. Sice to není „živáč“, ale i tak mají videa z dílny Craft Art Film atmosféru. 

Seznam jednotlivých skladeb – videí

 

A jaký byl vlastně výsledek veškerého snažení hudebníků i tanečníků? Desítky potěšených diváků a krásných 10 192 Kč. Peníze použije Liga vozíčkářů na provoz a nákup materiálu Centra denních služeb. Klienti se zdravotním postižením se v něm učí vařit, péct, prát, vést domácnost, vyrábějí rukodělné výrobky – učí se být co nejvíce samostatní.

Díky všem návštěvníkům za podporu, ale předně děkujeme báječným umělcům. Hudebníkům Petrovi Zámečníkovi, Pavlíně Kavulové, Štěpánovi Filípkovi, Lukáši Krejčímu a tanečníkům Davidu Langovi, Šťěky Yaku, Lubošovi Vojtíškovi, Kataríně Brejkové, Zdeňkovi Smílkovi, Veronice Dobiášové, Pavolovi Babinčákovi, Barboře Šindlerové. DĚKUJEME!

Video – Craft Art Film. Děkujeme!

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*