Hlavy vzhůru, začínáme!

15.6.2018

Těmito slovy jsme mezi sebou zahájili sobotní návštěvu planetária na Kraví hoře. Sešli jsme se v opravdu hojném počtu s úsměvy na rtech a s otazníkem v hlavách, co nás vlastně všechno čeká. Program byl, díky panu Čéškovi, který nás celým programem provázel, naprosto ohromující.

Dostali jsme se až do vesmírných a hvězdných výšin. Občas jsme si připadali jak se super-schopnostmi (kdo by jimi pohrdal, že ano?). Po mléčné dráze jsme se sklouzli zpátky do České republiky, konkrétně na jižní Moravu, a to díky pořadu nesoucí název ,,Morava 360‘‘. Po zhlédnutí jsme se přemístili na plácek vedle Planetária, kde byl připraven chill-out plácek s malým občerstvením.

Po krátkém odpočinku jsme si začali lámat hlavu s připraveným kvízem, který se nesl v podobném duchu jako program v Planetáriu. Otázky kvízu byly doslova záludné. Nikdo si nebyl moc jistý, zejména v otázce, zda soška Venuše oplývá mírami 90-60-90. Sladká odměna po kvízu taktéž nebyla opomenuta. Následoval výstup Veroniky Šrankové s koníkem Emilkem, návštěvníci až do poslední chvíle nevěděli, co za ,,čtyřnohé překvapení‘‘ dorazí. Úspěšné sobotní odpoledne jsme zakončili rozdáním hvězdných cen, které nám napekli a připravili klienti z Centra denních služeb a my se mohli s dobrým pocitem (nejen v žaludku 🙂 ) vrátit domů.

Veronika Štěpánová

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*