Dokážete si představit večer u skvělého vína v doprovodu té nejčistší hudby ze špičkové audiovizuální techniky? Teď si k tomu ještě doplňte pohled na originální portrétní fotografie předního českého fotografa Jadrana Šetlíka a do toho všeho pomoc Lize a jejímu projektu Klíč k samostatnosti. Pěkná mozaika, že? 

Taková atmosféra se povedla vykouzlit první říjnový den v showroomu společnosti JASYKO, která se zabývá právě komplexním řešením audiovizuálních a řídicích systémů pro firmy i domácnosti. „Projekt Klíč k samostatnosti nás zaujal právě i z toho hlediska, že moderní technologie, které zákazníkům nabízíme, dokáží usnadnit ovládání domácnosti. Stejně, jako jiné vychytávky, které si vozíčkáři budou moct vyzkoušet v tréninkovém bytě. Držíme palce a děkujeme za spolupráci,“ zhodnotila Jana Tyrichová ze společnosti JASYKO, hlavního hostitele večera. Myslím, že můžeme odvětit – děkujeme hlavně my.  

Kolegyně Lenka Uldrijanová, Lenka Maloňová z finařství VICAN a Marek Novotný ze společnosti PURUS – MEDA, s.r.o. při benefiční dražbě unikátního vína.

Nezapomenout bychom ale neměli na dva vzácné lidi, kteří se podělili o finanční pomoc pro náš projekt. Prvním z nich je Marek Novotný ze společnosti PURUS – MEDA, s.r.o, který v benefiční dražbě koupil láhev delikátního vína s titulem Champion Krále vín ČR 2019 – CHARDONNAY 2015, výběr z bobulí. A to za nádherných 10 tisíc korun, velmi velmi děkujeme!

A co by to za dražbu bez ono zmíněného šampiona ukrytého v láhvi? Za poskytnutí tohoto vzácného vína, které už v prodeji neseženete, děkujeme rodinnému vinařství VICAN. „Projekt Klíč k samostatnosti je podle mě velmi dobrým nápadem. To, že by si mohli vyzkoušet, co všechno jim v dnešní moderní době může ulehčit život, je určitě potřebné. Mám hendikepovanou kamarádku, takže vím, co všechno musela a musí každý den řešit, aby byla alespoň trošku samostatná,“ dodala Lenka Maloňová z vinařství.

Na závěr ještě díky všem partnerům akce: společnosti Jasyko, Jadranovi  Šetlíkovi za milé povídání o focení slavných osobností, Vinařství VICAN, K2 GASTRO za výborný raut a firmám Hästens, JURA a PETRACO.

(ata)

foto: Zbyněk Maděryč