Projekt Pomáhejme si navzájem – Integrace bez negace neziskové organizace Volnočasovky SPORT, z. s., podpořený z Nadace O2 s mottem: „Najděme kvalitní služby a podpořme je“ už více než 6 měsíců funguje.  Hledáme však další osoby se zdravotním postižení, které samy podnikají nebo pracují u zaměstnavatele zaměstnávajícího 50 % osob se zdravotním postižením z celkového počtu. Vytvoření profilu je rychlé a my vám s ním klidně pomůžeme (A jak takový profil vypadá, si můžete prohlédnout v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=l_BRn-Z18eQ)!

Proč to děláme?

Na začátku projektu stála skupina spolubydlících, kteří netušili, jak těžké bude najít službu chráněné dílny, konkrétně tisk diplomové práce. A když ani IT specialista problém nevyřešil, projekt byl na světě. Dodnes se nám potvrzuje, jak těžké je některé chráněné dílny najít, přestože jsou jejich produkty skvělé. Díky webu ChraneneDilnyOZP.cz mohou organizace zaměstnávající více než 50% osob se zdravotním postižením vytvářet osobní profily, podle kterých je mohou potencionální zákazníci najít a ještě ke všemu se dozvědět více o světě osob se zdravotním postižením.

Smyslem projektu je tedy propojit svět osob se zdravotním postižením a většinové společnost – BEZ NEGACE, která může někdy slova jako integrace/inkluze provázet. Jde to i jinak, lehce a hlavně, zvládne to každý. Některé produkty a služby prostě nakoupit musíme, ale je jen na nás, jakého dodavatele zvolíme. Poku d vaše služby a produkty nenajdeme, nebudeme moct vaše služby podpořit!

Pojďte do toho s námi!

Chcete sami začít podnikat jako osoba samostatně výdělečně činná nebo jen pomoct vašemu zaměstnavateli? Udělejte si profil a zbytek už nechte na nás a na lidech, kterým se vaše produkty a služby líbí!

Mgr. Hana Pazderová