DSC_0412  (INZERCE) „Po schodoch, po schodoch zdolávám poschodia“ – jistě znáte nejenom slova, ale také i nakažlivou melodii populární písně, kterou zpívá slovenský zpěvák Rišo Müller. Schválně, kolik z Vás si ji už teď brouká? Pro někoho píseň, pro někoho je však představa schodů čirá noční můra. A to nejenom pro handicapované, ale i lidi po úrazech, nebo když „pouze“ zlobí klouby.

Mnozí svůj problém vyřešili přestěhováním do bezbariérových domů, finančně nákladnou a fyzicky i psychicky vyčerpávající přestavbou bytů nebo domků. Ale jsou i tací, jimž nezbývá, než každý den řešit jeden a ten stejný zapeklitý problém, jak ty nešťastné a nenáviděné schody zdolat. Život je pak trápení samo. Ale víte jak to je – kdo hledá – najde. A někdy není úplně marné zapátrat, co naše země česká má a může nabídnout, abychom si bydlení nemuseli úplně znechutit a znenávidět. A že je toho na trhu opravdu hodně, co člověku dokáže usnadnit život!

OmegaJedním z řešení je výtah. Takový výtah stojí nejenom spoustu peněz, ale také nervů, než si člověk vyřídí všechny potřebné papíry a navíc není vhodný do úplně každého interiéru. Takže hledáte dál. Dalším a zcela určitě i vhodnějším a úspornějším řešením, navíc z dílny ryze české výrobní firmy ALTECH z Uherského Hradiště jsou schodišťové plošiny pro vozíčkáře. Dlouholeté zkušenosti výrobce zhmotnil do skvělých a technologicky velmi vyspělých produktů, které jsou nejenom kvalitní, spolehlivé, ale hlavně se v průběhu let stali nedílnou součástí každodenního života vozíčkářů. Elegantní konstrukce na míru pro většinu typů schodišť, nenáročná údržba a navíc minimální prostorové nároky – to jsou jenom některé z klíčových atributů těchto produktů. Navíc, obchodní zástupce přijede až k vám domů, všechno trpělivě a pečlivě vysvětlí, udělá nezávaznou cenovou nabídku a pak je už jen a jen na vás, jak se rozhodnete – dokonce si můžete zvolit barvu, která vám udělá radost.

 

DSC_2264

Nyní můžete získat nejenom státní příspěvek ve výši minimálně 90% z celkové ceny zakázky, ale v rámci oslav 25. výročí založení firma ALTECH nabízí i speciální bonus – komunikační zařízení dle vašeho výběru.

Navštivte web www.altech.cz.