Pivovar Staropramen zve na koncert a na Den českého piva

9.9.2017

Originální dlouhodobý projekt Festivaly bez bariér, založený na sběru plastových víček a kovových korunek od lahví a poskytující vozíčkářům služby na některých koncertech, nadále pokračuje. Nejbližší akcí je ve čtvrtek 14. září vystoupení skupiny PSH (Peneři strýčka Homeboye), jehož dějištěm bude dvůr pivovaru Staropramen na Smíchově.

Legendární hip hopové trio ve složení Vladimír 518, Orion a DJ Mike Trafik nabídne průřez repertoárem a připomene počátky rapu v Česku. Ať už dáváte přednost jejich starší tvorbě v čele s nestárnoucím hitem Praha, či novějším kouskům Já to říkal nebo VICE, rozhodně si během koncertu přijdete na své.PLAKÁT ke koncertu v areálu Staropramenu

Areál se návštěvníkům otevře v 15 hodin, předpokládaný konec je v deset večer. Pro držitele průkazu ZTP/P a doprovod je (po předchozí registraci) vstup zdarma. Registrovat se můžete na webu http://festivalybezzabran.cz. Pozor, kapacita je omezena!

 

V sobotu 23. září se na stejném místě uskuteční tradiční Den českého piva neboli oslavy piva, pivních speciálů a chutného jídla. I letos se můžete zúčastnit prohlídek pivovaru a okusit pivo přímo zpod tanku. Exkurze bezbariérových částí výroby spojená s ochutnávkou je přichystána na 14. hodinu. V případě zájmu se registrujte na výše uvedeném webu.

(mp)

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*