Odebírejte dál KALEIDOSKOP aneb Krátce o GDPR

24.6.2018

Přátelé,

i naše práce, ať už jakákoliv, podléhá nařízení Evropské Unie o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Při práci s klienty je to veselejší, protože máme zákonný důvod mít k dispozici jejich kontaktní a další údaje. Podobně je to i se zaměstnanci. Skutečný oříšek nám „děcka z Bruselu“ připravili v komunikaci s našimi přáteli, podporovateli,  sympatizanty, dobrovolníky a dárci. Tady je situace mnohem složitější.

Žádný zákonný nebo jinak úřední důvod neexistuje, takže bychom měli mít od každého, dokonce i od každého z vás, čtenářů Kaleidoskopu, ověřitelný souhlas se zasíláním tohoto věstníku. Lidičky, my přeci neobchodujeme s adresami jako Facebook, dokonce ani nerozesíláme obchodní nabídky. Jen s vámi chceme jednoduše komunikovat, cítit, že jste nám nablízku a že nás podporujete.

Nechceme vás obtěžovat klikáním souhlasů nebo odesíláním nějakých zpráv.

Buďte prosím tak hodní, a pokud vás Kaleidoskop nezajímá, jednoduše se na konci newsletteru kliknutím vyřaďte z databáze. Věříme, že těchto kliků bude málo. Už jste to totiž mohli udělat dvakrát. A hurá, neudělali.

Pokud vás v nějaké jiné souvislosti budeme žádat o vyslovení souhlasu se zasláním nějakých informací nebo vyjádření, vězte prosím, že jsme k tomu donucení legislativou a nemějte nám to prosím za zlé.

Těšíme se na jakýkoliv kontakt nebo setkání s vámi.

Zdeněk Škaroupka
ředitel Ligy vozíčkářů

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*