Nejen láska, ale i pomoc prochází žaludkem – Brněnský piknik v obraze

17.6.2018

Slunce, vůně, dobroty, úsměvy a pohoda pro celou rodinu. Akce Rádia Petrov Brněnský piknik pomáhala nejen k příjemnému 17. červnovému odpoledni mnoha brněnským rodinám, ale i Lize vozíčkářů a Centru denních služeb. Jsme moc rádi, že jsme na stánku mohli přivítat řadu našich klientů, návštěvníků i dárců, ale i Radka Procházku, paralympijského medailistu, českého reprezentanta ve hře boccia. Ten na našem stánku nejen že vystavil své medaile z několika klání nejlepších sportovců světa, ale ukázal návštěvníkům lužáneckého parku i našim kolegům, jak se boccia hraje. Vřelé díky za to!

Pro další fotografie i celkovou výši podpory návštěvníků akce sledujte náš facebook. Děkujeme tímto hlavně Rádiu Petrov za vynikající spolupráci a trvalou podporu. 

Děkujeme všem, kteří přispěli do veřejné sbírky na podporu Centra denních služeb. Zapojit se můžete ještě i vy – alespoň takto virtuálně. Můžete tak pomoct třeba Tomášovi v tom, aby se dokázal zapojit do chodu domácnosti, Romaně a Ivetě, aby mohly dál vyrábět krásné rukodělné výrobky nebo Ondřejovi, aby dokázal zvládnout sebeobsluhu a žít samostatně. 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*