Přátelé,
zatím nehlásíme žádného nemocného zaměstnance ani klienta, vyjma běžných rýmeček a Blančina zápalu plic z vysokohorské turistiky bez kyslíkových přístrojů (Praděd ????)

Nicméně platí, že se dnešním dnem přepínáme do rozptýleného režimu. Což znamená, že v našem sídle nikoho nenajdete a prostě bude zavřeno. Emailové adresy a telefonní čísla zůstávají plně funkční a my dále pracujeme. Pokud se týká služeb, pokračujeme v oblasti poradenství včetně naší bezplatné poradenské linky 800 100 250. Provoz Centra denních služeb jsme přerušili, stejně tak pozastavujeme práci sociální rehabilitace. Omezujeme dopravu, kde zůstáváme k dispozici pro transport klientů k lékaři v případech, kde nelze použít sanitku. Veškeré síly napřeme do udržení osobní asistence, kterou ale postupně omezujeme na asistence, které jsou nezbytné pro udržení kvality života klienta.

Pouštíme se do vlastní výroby roušek, abychom podpořili ochranu osobních asistentů a našich klientů. Držíme vám pěsti a přejeme pevné zdraví. Pracujte na tom!

Pokusíme se čile komunikovat prostřednictvím FCB a webových stránek Ligy vozíčkářů a také tady.
Tak brzy zase čtěte.

Zdeněk Škaroupka