Když badminton pomáhá

1.5.2018

Znovu se potvrdilo, že spojení milovníků sportu a Ligy vozíčkářů funguje pro všechny zúčastněné. Hala Xarena, kde se turnaj odehrál, opět poskytla perfektní zázemí pro turnaj plný napínavých momentů, rychlých smečů a férového sportovního zápolení.

Poprvé účastníci turnaje poměřili síly také s hráči na vozíku. Lukáš Šembera i Jiří Vrba dokázali, že i navzdory hendikepu lze podávat skvělé sportovní výkony.
Pozvání na turnaj opět přijala i aktuální česká badmintonová jednička Adam Mendrek, který dodal turnaji punc profesionality.


Celým turnajem nás provázela moderátorka Gabriela Mrkvicová a na fotografiích ho zachytili Adam Klimovič ze společnosti ZFP a dobrovolník Zbyněk Češka.  V doprovodném programu jsme nabídli možnost využití relaxačních masáží pro hráče a dobrovolníky od společnosti Joyful Job. K vidění byla také výstava obrazů Ateliéru pro kočku, která dodala sportovní akci kulturní rozměr.

Video: Viktoriye Mossiyash

Generální partner:
ZFP Akademie, a.s.

Partneři:

WINHEAD s.r.o.
Zemědělský výzkum, spol. s r.o. Troubsko
BREADWAY STORES s.r.o.
FLOWMON NETWORKS A.S.
MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery
Xarena Slatina Badminton Club
Mediální partner:
Rádio Petrov

Za pěkné ceny vítězům děkujeme:

COPYMAT spol. s r.o.
Hotel SLAVIA Brno
SportObchod.cz s.r.o.
Patrice Antique s.r.o.
MyKitchen
Carmen Flora
WELEDA, spol. s r.o.
Infinit Maximus Resort
T-SHOCK, S. R. O.
Fléda
Premiera sweet s.r.o.
Zdravý tým s.r.o., JoyFul Job
Bella Rose

Výtěžek 4. benefičního badmintonového turnaje je krásných 122.200 Kč. Tuto částku využijeme na provoz naší organizace a k další pomoci hendikepovaným klientům. Na akci se prodaly Dárkové certifikáty na výcvik asistenčních psů v hodnotě 700 Kč.

Ještě jednou děkujeme za účast na akci jak hráčům, tak i partnerům a dobrovolníkům, bez jejichž podpory by turnaj v takové podobě nikdy nespatřil světlo světa. Dobrovolníci byli ze společností AT&T, IBM a z našich interních řad.

„Benepinku jsem se jako dobrovolnice zúčastnila již podruhé. Vždy tu panuje příjemná atmosféra a já ráda pomůžu dobré věci,“ řekla například naše dobrovolnice dvacetiletá studentka Mendelovy univerzity Eliška Perutková.

Děkujeme také společnosti WINHEAD za darování velmi kvalitních triček s originálním designem.

Další fotografie k nahlédnutí zde https://ligavozickaru.rajce.idnes.cz/4.BENEPINK/

(lb)

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*