FEST IN 2018: Nenechte si ujít…

30.8.2018

… kromě jiných integrovaných divadelních i tanečních kusů jedinečné představení KAFKASIA, a buďte po šesté POSTIŽENI UMĚNÍM. V česko-německé koprodukci inspirované životem a dílem Franze Kafky vystoupí šestice tanečníků ve věku od 18 do 70 let. 

V představení, jež vzniklo spoluprací německého choreografa Bronislava Roznose a Terezy Leopold Vejsadové z Brna, vystoupí taneční soubor o šesti členech z Česka a Německa, včetně dvou tanečníků s tělesným postižením. Členové souborů Multifil Identity a Setkání zavedou diváky do průzračně čistého a zároveň surreálného světa inspirovaného Franzem Kafkou.

Autoři o představení píší: „Inspirováni Franzem Kafkou vstupujeme do čistého, téměř posvátného místa. Zde je vše průzračně čisté a zároveň surreálné. Lidé a bytosti zde vytvářejí stále se měnící, propojující a obnovující se fantaskní výstavu snových obrazů. Vše je tady nové. To nepatrné najednou dominuje a síla působí ochable. Je to mystická, zasněná Kafkasia.“

KDY? neděle 14. 10. od 17 hodin 

rezervace: barka@ligavozic.cz (neváhejte, bude zájem 🙂 ) 

FEST IN, letos už šestý ročník festivalu integrovaného umění, je však mnohem víc. Deset dní nabitých zajímavými představeními i událostmi.  Ve dnech 12. – 21. 10. 2018 se můžete těšit mimo jiné na: 

  • Divadélko FORTEL (nevidomí): Žena v trysku století – premiéra
  • Divadlo Járy Pokojského (tělesně postižení): Brouk v hlavě – premiéra
  • Taneční soubory Proty boty, A proč ne?
  • Hostující soubory z Prahy či Janských Lázní

 

Sledujte web divadla BARKA a nic vám neunikne. 

 

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*