Kapela ALBAND zahraje benefiční koncert pro Divadlo BARKA, otevřený kulturní prostor Ligy vozíčkářů.

 

Čtvrtek 4. dubna 2019, 19.00 hodin. To je okamžik, kdy na pódiu Divadla BARKA zazní první akordy písní v podání kapely ALBAND s legendárním frontmanem Jaroslavem Kronkem. Tito osvědčení umělci tak podpoří provoz zmíněného divadla, kde běžně vystupují i herci, tanečníci i zpěváci s různými formami zdravotního postižení.

ALBAND působí na brněnské hudební scéně už 10 let. Založil ho Jaroslav Kronek, kterého si mnozí pamatují ze skupiny KERN (má na kontě hity jako Exploze snů, Blízko nás a jiné). „V loňském jsme představili nové CD REZIDUUM a s ním jedenáct písniček. Hudební kritici i diváci jej přijímají pozitivně, nejspíš pro pohodovou atmosféru, která se do Barky výborně hodí,“ nechal se slyšet Jaroslav Kronek. Benefiční koncert v Barce doplní připravovanou letošní Chill out Tour 2019. „Jsme rádi, že můžeme společně s Vítem Fraňkem, Liborem Machatou, Mirkem Horňákem a Zbyňkem Petrželou přispět tam, kde se něčeho nedostává,“ doplnil zpěvák.  

Výtěžek ze vstupného, které činí 300 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě, pomůže rozpočtu Divadla BARKA. „Každoročně bojujeme s nedostatkem personálních sil, spotřebního materiálu i peněz na nutné opravy. Jsme rádi za každého umělce, který chce pomoct svým kolegům, aby mohli v Barce uplatnit svůj potenciál a předvést světu, co dokáží. Bez ohledu na hendikep,“ vysvětlila ředitelka divadla Zdeňka Vlachovská.

Vstupenky, rezervace: Anna Dočkalová, anna.dockalova@ligavozic.cz, tel.: +420725104848

Určitě zazní i tento hit: