Využijte slevu na robotický vysavač, který pomáhá

1.10.2014

roomba-660-5Domácí roboti společnosti iRobot byli vyvinuti k tomu, aby pomáhali a usnadňovali lidem život. Tento úkol plní již ve více než 10 milionech domácností po celém světě. Víme, že usnadňovat život je důležité zejména u lidí se zdravotním postižením, proto naše společnost Certus Mercatus, s.r.o., přišla s projektem iRobot pomáhá. Cílem tohoto projektu je usnadnit úklid domácnosti zdravotně postiženým lidem prostřednictvím nejnovějších technologií. V rámci projektu iRobot pomáhá nabízíme lidem se zdravotním postižením jedinečnou slevu 20% na robotické vysavače iRobot Roomba.

K využití této nabídky stačí navštívit naše stránky na adrese www.irobot.cz, vybrat si robota podle svých potřeb a na e-mailovou adresu objednavky@mercatus.cz zaslat objednávku spolu s ofoceným průkazem TP, ZTP nebo ZTP/P. Robot bude následně zaslán na adresu držitele průkazu. V případě jakýchkoliv dotazů se majitel robota muže obrátit na naši zákaznickou infolinku na čísle 840 111 220. Záruční servis navíc zahrnuje bezplatný svoz robota z bytu majitele a jeho opětovné doručení do vlastních rukou.

Roomba660Robotické vysavače iRobot Roomba se snadno používají a jsou nenáročné na údržbu. Péči o ně proto zvládne prakticky každý. Například pro lidi na vozíčku je snadné Roombu zvednout ze země, protože váží pouze 3,6 kg a navíc má madlo, za které se dá velmi dobře uchopit. Pro ještě vetší pohodlí lze použít dálkové ovládání. Roomba měří 9 centimetru na výšku, proto může být umístěna v dokovací stanici pod jakýmkoliv standardně profilovaným nábytkem. Většina robotů iRobot Roomba má funkci odloženého úklidu, která umožnuje naprogramovat robota tak, aby uklízel ve dnech a casech, které majiteli nejvíce vyhovují. 

„Robotický vysavač iRobot Roomba využívám doma i na chalupě a jsem s ním nadmíru spokojen. Manipulace je snadná a ovládání naprosto jednoduché. Roombu doporučuji nejen vozíčkářům, ale všem, kteří chtějí přijít domu a mít uklizeno.“

Martin Zach (Muž roku 2009)

Společnost iRobot je světovým lídrem v oblasti robotiky a již více než dvacet let vyrábí roboty pro průmysl, americkou armádu a NASA. Tyto dlouholeté zkušenosti byly úspěšně přeneseny i do segmentu robotu pro úklid domácnosti. Prvním takovým robotem byla Roomba, která je díky patentovanému systému orientace iAdapt a třífázovému systému sběru nečistot prokazatelně nejlepším robotickým vysavačem na světě.

Mediálními partnery projektu iRobot pomáhá jsou Konto BARIÉRY Nadace Charty 77, časopis MUŽEŠ, Liga vozíčkářů a časopis VOZÍČKÁŘ.

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*