Utkání s Nory? Výborný výkon, až na zakončení

9.3.2014

Zdeněk Šafránek FOTKA K PŘÍPADNÉMU POUŽITÍPáteční uvítací ceremoniál v Soči byl skvělý, jen jsme si ho nemohli vychutnat celý, protože nás v sobotu brzo ráno čekal první zápas…

Při vstupu do „zahajovací haly“ mi běhal mráz po zádech, 60 tisíc lidí, to bylo něco neskutečného! Prošli jsme po pódiu, stejně jako všechny ostatní výpravy, a pak nás usadili do připravených boxů. Ty jsme ale s klukama opustili už asi po deseti minutách kvůli odjezdu autobusem.

Zbytek jsme dokoukali na pokojích. Byla to velkolepá show. A závěrečný ohňostroj byl tak mohutný, že zahalil celou paralympíjskou vesnici dýmem.

Potom jsme šli spát, abychom byli odpočatí a připraveni na zápas proti Norsku… Ten se odehrával víc na našich hokejkách, ale nakonec jsme podlehli 2:1 po samostatných nájezdech. Měli jsme víc ze hry a víc střel na braku než soupeř, ale nedařilo se nám zakončení. Gól za český tým dával Michal Geier po mé asistenci.

I pouhý bod za remízu v hrací době ale může mít cenu zlata. Smolnou prohru musíme rychle hodit za hlavu, hned v neděli ráno hrajeme se Švédskem. Držte nám palce!

Zdeněk Šafránek, kapitán českého sledge hokejového týmu

Další díly seriálu ze Soči najdete v rubrice reportáže

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*