Staropramen Festivaly bez zábran

17.5.2016

Vstoupili jsme do května a již nedočkavě vyhlížíme letošní festivalovou sezónu, která se nezadržitelně blíží. I letos se Staropramen Festivaly bez zábran otevřeme české hudební open-airy vozíčkářům. Užívat si léta, hudby, přátel, piva, festivalové atmosféry a bavit se budeme opět společně!
Staropramen Festivaly bez zábran
I letos nás čeká několik zastávek po České republice a zároveň i pár novinek. Provedli jsme například několik změn na našem webu www.festivalybezzabran.cz. Nově je možné se registrovat a získat vstup na jednotlivé festivaly prostřednictvím jednoduchého a komfortního formuláře.

Na vybraných festivalech si můžete odpočinout nebo se zapojit do doprovodného programu v chill-out zóně v novém designu, včetně vybavení pro chvíle relaxu. Proměnou prošly i naše sběrné stánky na plastová víčka a kovové korunky – ale nebojte se, stále je na festivalech snadno najdete díky logu projektu Staropramen Festivaly bez zábran.

Nezapomínáme ani na už standardní vybavení a servis – vyvýšenou plošinu, bezbariérové sociální zařízení, parkování, sjezdy a nájezd nebo chodníčky. Těch letos budeme mít již 100 metrů!

A kde vše odstartuje? První akcí bude na konci května festival Mezi ploty, který se koná o víkendu 28. a 29.5. v pražských Bohnicích v areálu Psychiatrické nemocnice. Nově letos vyroste u hlavního pódia vyvýšená plošina pro vozíčkáře, která zajistí lepší výhled.

Potkat se tam s námi budete moci třeba u jednoho ze dvou sběrných stánků – máte-li plastová víčka nebo kovové korunky, přineste je určitě s sebou. Přichystali jsme super odměny pro sbírající. Vstupné na festival je zdarma. Budeme rádi, když se prostřednictvím formuláře na webu přihlásíte a budeme se moci potkat nad Sládkovou limonádou!

Další akce se Staropramen Festivaly bez zábran jsou:
25.6. 2016 Vysmáté léto v Kadani
3.-5.7. 2016 Rock for People, Festivalpark, Hradec Králové
26.-27.8. 2016 Rock for Churchill, areál Myslivna, Vroutek

Nasbíraná víčka nám můžete přinést na každou z uvedených akcí nebo v Praze přímo na recepci pivovaru Staropramen.

Na společné setkání se těší celý tým Staropramen Festivaly bez zábran

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*