Sociálně právní poradna v Pardubicích v květnu rozšířila své služby

20.5.2014

 

poradna_pardČtyři dny v týdnu mohou nyní lidé se zdravotním postižením a senioři využívat služeb Poradny NRZP ČR pro Pardubický kraj. Bezplatná poradna tak vyšla vstříc svým klientům, kteří mohou své problémy konzultovat se dvěma poradci, se dvěma právníky a nově i s psychoterapeutem.

Připravena je fundovaná pomoc při řešení obtížné životní situace, při hledání vhodných sociálních služeb, při sepisování žádostí, odvolání a právních dokumentů. Dva dny v týdnu je poskytováno dluhové poradenství a pomoc lidem ve finanční tísni. Poradna je rovněž zapojena do projektu, který pomáhá obětem trestných činů.

Poradnu NRZP ČR pro Pardubický kraj najdete v domu pro seniory v ul. Erno Košťála 1013 na pardubickém sídlišti Dubina. Lze ji navštívit v pondělí a středu od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin, v úterý a čtvrtek od 9 do 12 hodin. Bezplatné konzultace s právníky jsou z důvodu velkého zájmu možné až po předchozím objednání osobně nebo na telefonu 466 952 423.

Držitelé průkazů TP, ZTP, ZTP/P v poradně zdarma obdrží takzvané euroklíče, které jim usnadní přístup na veřejné toalety, ke schodišťovým plošinám apod.

Radka Svatošová, vedoucí Poradny NRZP ČR pro Pardubický kraj

Share

2 komentáře

  1. JOSEF STUDENÝ

    DOBRÝ DEN,OMLOUVÁM SE,NEJSEM ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝ ALE PROSÍM O KONTROLU KUPNÍ SMLOUVY NA GARÁŽ.V PARDUBICÍCH KTEROU CHCI PRODAT,DĚKUJI

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*