Projekt Dotkni se mě zve Brňany na večer plný lásky

3.4.2017

dotek-300x209Prožitkový večer naplněný praktickými cvičeními zahrnujícími práci s dechem, zvukem, pohybem a zejména s dotekem sebe sama i druhých lidí. Vyčistíte si tu hlavu, otevřete svá srdce, ponoříte se do léčivých doteků a budete odcházet nabití energií.
__________________________________________________
Duše každého z nás je jedinečná a je hodna lásky.
Jejím základem je láska, kterou nacházíme sami v sobě. Sebe-láska, náš vnitřní Amor. Od ní vede cesta ke sdílení lásky s druhou bytostí. Během večera na vlastní kůži zažijeme a potrénujeme, jak se prostřednictvím vědomého doteku dá sdělovat láska k sobě samému i k druhým lidem. To vše v bezpečném a respektujícím prostředí.
__________________________________________________
Večerem provázejí
Lukáš Krump
Katka Šauflová
Andrej Simkara Kolář
Zuzana Bělohlávková
__________________________________________________
Vezměte s sebou věci na převlečení – něco lehkého z měkkých materiálů (ne džíny), šátek na oči a vodu na pití. Příspěvek 50–200 Kč podle toho, nač se cítíte, tj. cenu si určuje každý sám na základě svých finančních možností a vnitřního pocitu rovnováhy mezi dáváním a přijímáním.
__________________________________________________
Dotkni se mě je nevýdělečný projekt o vědomém doteku a vědomém přístupu k intimitě se zvláštním zřetelem na osoby s fyzickým handicapem. Více si o projektu přečtěte zde: http://vozickar.com/kdyz-dotek-zoufale-chybi-i-prebyva/

Je prostorem pro setkání lidí s fyzickým postižením a bez něj.

Pořádá Užitečný život, z.s.: www.uzitecny-zivot.cz ve spolupráci s Ligou vozíčkářů.
__________________________________________________
Více informací najdete na facebooku
www.facebook.com/DotkniSeMe
nebo na telefonu 601 369 474 (Katka).

Zájemci o účast, registrujte se prosím předem na dotkniseme@gmail.com nebo u Anety Vidurové (Liga vozíčkářů): aneta.vidurova@ligavozic.cz, 725 022 259.

letak

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*