POZOR, PŘEDPLATNÉ: 2016 = 100 Kč/rok!

3.11.2015

voz_obalkaA je to tady. Po celých 25 let, kdy časopis vydáváme, jsme se této rovnici vyhýbali. Víme, že mnozí z vás opravdu střádají každou korunu, nicméně naše situace je neúnosná. V příštím roce pro nás zřejmě končí výrazný dotační zdroj, který hradil víc jak třetinu nákladů na vydávání časopisu. Zvažovali jsme, zda výrobu ukončit úplně nebo zkusit oslovit vás, naše dlouholeté čtenáře. Druhá možnost se nám zdá přece jen méně bolestivá, proto zavádíme od roku 2016 roční předplatné časopisu ve výši 100 Kč . Můžete spílat, nadávat na systém, zoufat si nad promarněnou stokorunou, kterou potřebujete jinde, bylo by to pochopitelné…, ale pojďme se na to zkusit podívat jinak.

Vaše stokoruna nás požene dál. Budeme se mnohem víc snažit nabízet kvalitní obsah, abychom si vás, jako čtenáře, který za magazín platí, udrželi. Přece byste neplatili za podřadný plátek…

Snažíme se, aby se vám lépe žilo. Přinášíme vám užitečné rady, inspiraci, motivaci, některými tématy a prací na nich motivujeme úředníky k aktivitě. Snad by se vám za rok ta stokoruna mohla takto vrátit.

Mnoho z vás ve Vozíčkáři nachází prostor, kde lze uplatnit potenciál, literární talent. Stejná možnost se otvírá i vám. Kdo ví, jestli se vám toto předplatné na drobných honorářích nevrátí i několikanásobně zpět. Ozvěte se.

Můžete si být jistí, že vaše stokoruna bude použita do posledního haléře na časopis. Případný (spíše však momentálně neočekávaný) přebytek pak jde do rozpočtu Ligy vozíčkářů, například pro dofinancování osobní asistence.

 

Jak postupovat pro zaplacení předplatného? Máte dvě možnosti:

1. Převodem na účet

Číslo účtu: 43-4625040297/0100, variabilní symbol 1112016. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a adresu (stačí město).

 2. Složenkou

Na poště vyzvednete složenku typu A, vyplníte svoje jméno (jako odesílatel), adresáta (Liga vozíčkářů, Bzenecká 23, 628 00 Brno), variabilní symbol 1112016, číslo účtu (43‑4625040297/0100).

Prosíme, částku 100 Kč uhraďte do konce roku 2015. Pokud je to ve vašich silách, pošlete nám prosím i aktualizaci vašich kontaktních dat, abychom s vámi v dalších letech mohli komunikovat (další předplatné, doručení na jinou adresu v případě stěhování atd.). Stačí na e‑mail aneta.vidurova@ligavozic.cz odeslat své jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo. Data můžete aktualizovat i telefonicky na tel.
573 021 493, 777 010 331 v pracovní dny od 8 do 15 hodin.

 

Věříme, že i tak nám zůstanete nakloněni. A také věříme, že časopis Vozíčkář za tu cenu skutečně stojí.

Aneta Vidurová, šéfredaktorka

Share

One comment

  1. Pošlete mi prosím složenku,nemám bankovní konto,jsem na vozíku,proto jsem veškeré poplatky dal hradit formou SIPO(šlo by to u Vašeho předplatného? Děkuji,Roman ze Sokolov,telefon 736 615 305

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*