img_5251-1024x683  (INZERCE) Schodiště jako neřešitelný problém? I když to zní téměř neuvěřitelně, i ve 21. století, v čase supermoderních technologií, může být schodiště pro mnohé noční můrou. A přitom vůbec nezáleží, zda jde pouze o překonání 2 schůdků, či několika schodišť doma nebo venku.

 

Na trhu existuje řada firem, které jsou schopné důmyslně tuto bariéru překonat různými pomůckami – počínaje schodolezy, přes nájezdové rampy, schodišťové sedačky až po mnohem sofistikovanější řešení ve formě šikmých či svislých schodišťových plošin. No prostě – kam nemůže výtah, pošle plošinu…img_522401-683x1024

 

Firma ALTECH, ryze česká firma, je veřejnosti dobře známá. Již více než 25 let působí na domácím i světovém trhu a bezesporu patří mezi špičku ve svém oboru a je doslova průkopníkem ve výrobě nejrůznějších zařízení určených nejenom pro vozíčkáře, ale i pro osoby hůře chodící, či pacienty v nemocnicích, kteří mají dočasně omezenou mobilitu.

 

A právě ALTECH, po letech zkušeností ve výrobě a vývoji, přináší letos na trh absolutní novinku – šikmou schodišťovou plošinu STRATOS. Dle pozitivních ohlasů z řad profesionálů i široké veřejnosti má STRATOS opravdu co nabídnout.  A není to pouze líbivý design, diskrétní a nenápadné provedení, které zapadne do každého prostředí doma či venku, ale hlavně jeho vlastnosti a možnost přizpůsobení se požadavkům zákazníků. Co je tedy schodišťová plošina a jak funguje?

 

Jde o samoobslužné zařízení, tudíž je klient plně samostatný a nevyžaduji asistenci a přítomnost nikoho dalšího. Součástí dodávky jsou dva dálkové ovladače ve spodní i horní stanici, pomocí kterých si ji klient může přivolat, sklopit/rozložit a také zabudovaný LCD displej, který zobrazuje aktuální stav plošiny. img_521101-683x1024Plošina ve složeném stavu zabírá minimum místa. Samozřejmostí je vysoká úroveň bezpečnosti a maximální míra uživatelského komfortu a právě z tohoto důvodu je vhodná do všech typů domů a budov v soukromém i veřejném sektoru. Uplatnění najde nejenom v domácnostech, ale také ve školách, domovech sociálních služeb, divadlech apod. Plošinu je možné zkonstruovat pro vícero zastávek, různé sklony a délky schodišť. Na přání je možnost vyrobit plošinu v různobarevném provedení, či doplnit ji sklopnou čalouněnou sedačkou. STRATOS je napájen bateriemi s možností jejich dobíjení v každé zastávce. Nespornou výhodou je také rychlost dodání. STRATOS je výsledkem dlouhodobého vývoje, mnohaletých zkušeností z výroby a také požadavků klientů, jejichž názor je pro ALTECH nesmírně cenný a důležitý.

 

Tak co na tuto novinku říkáte? STRATOS se může stát i součástí vašeho domova a nyní v rámci státní podpory můžete při splnění zdravotních podmínek prostřednictvím Úřadu práce ČR získat min. 90% z celkové ceny realizace. Tak neváhejte a přijďte si STRATOS  vyzkoušet přímo v showroomu firmy ALTECH v Uherském Hradišti. A že nemáte cestu do Hradiště? Nevadí, podívejte se na web www.altech.cz a požádejte si o více informací i cenovou nabídku – volejte zdarma 800 303 304.