Liga vozíčkářů osvěží Rehaprotex svým doprovodným programem

1.9.2017

rehaPotřebujete nový vozík, zajímají Vás trendy v kompenzačních pomůckách nebo se chcete dozvědět něco o novinkách ze sociální sféry?
Pak byste neměli promeškat Rehaprotex.

Na veletrhu REHAPROTEX, který se koná od
19. do 22. září na brněnském výstavišti, vystavovatelé představí jak široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, tak i nabídku produktů pro aktivní seniory. Na veletrhu nechybí ani poskytovatelé sociálních služeb nebo prodej výrobků chráněných dílen. K dispozici budou preventivní vyšetření, poradenství a mnoho dalšího.

Liga poradí i pobaví 

Zástupci Ligy vozíčkářů budou k dispozici po celou dobu veletrhu. Mohou návštěvníkům poradit v legislativní oblasti nebo pomoct s problematikou zaměstnávání. Stačí jen přijít na stánek a pracovníka oslovit. Pokud chcete mít jistotu, zarezervujte si čas návštěvy na info@ligavozic.cz. Kromě individuálních konzultací Liga přispěje i odbornými přednáškami. Těšit se můžete například na Bezbariérové úpravy v praxi od Ing. arch. Adama Erbena. Úskalími seznamování na internetu pak provede Ria Svítilová, vedoucí naší intimní poradny. Nejen odbornými informace bude odcházet vybaven návštěvník Rehaprotexu. Může zjistit, jaké to bylo na vozíku v Tanzánii nebo může přímo na testovací dráze odzkoušet jednotlivé výrobky a přesvědčit se tak o jejich vlastnostech.

Možností, jak trávit čas na Rehaprotexu je mnoho, stačí si vybrat.

Těšíme se na Vás!

Odborné poradenství
úterý 19.9.logoliga
středa 20.9.
čtvrtek 21.9.
10.00 až 16.00

 pátek 22.9.
10.00 až 14.00

  Pavilon A2, st. č. 027

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*