Hvězda láká na pestrý program vozíčkáře i choďáky

18.8.2014

DSC_0174 V sobotu 30. srpna se v Praze uskuteční již 32. setkání vozíčkářů Hvězda 2014 – Memoriál Zdenky Hanákové. Akce je přichystána s ohledem na možnosti lidí s tělesným postižením, ale má co nabídnout i široké veřejnosti, dětem i dospělým.

Na tradičním místě, v oboře Hvězda před stejnojmenným letohrádkem, budou amatérští sportovci závodit ve slalomu a jízdách na vozíku a bězích v mnoha kategoriích. Na startu se můžou objevit i rodiče s kočárky nebo senioři.

Těšit se můžete i na zábavné doplňkové sporty, např. minigolf, lukostřelbu, ruské kuželky, kroket či hod na cíl, a na zahradní hry Drá-kula a Garden-rondo. Všem zahraje a zazpívá Wabi Daněk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASlavnostní zahájení je ve 13 hodin. Občerstvení zajištěno. Každý přihlášený závodník dostane malý dárek, vítězové budou odměněni při závěrečném ceremoniálu.

Akci pořádá Pražská organizace vozíčkářů, která také zajistí dopravu zdarma pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod z Prahy a blízkého okolí. Na dotazy odpoví Jaroslava Franková, předsedkyně sdružení, na telefonu 731 469 084.

                                                                                                                                             (mp)

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*