Ohlédnutí za hranami kulatého stolu

1.9.2018

 

Považuji za potřebné vrátit se několika větami ke kulatému stolu, tedy setkání s klienty našich služeb. Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří se tohoto setkání zúčastnili. Velmi nás hřálo vědomí, že tolika lidem záleží na tom, aby Liga fungovala, a aby fungovala dobře.

Podněty a názory jsou navěky zapsány v obsáhlém zápisu, ale tím to zdaleka nekončí. Vyjádření všech zúčastněných jsme probírali na poradě služeb a dlouze o nich diskutovali. Bezprostředně po této diskusi začínaly týmy jednotlivých služeb pracovat na strategickém plánu pro nadcházející období. 

Právě teď, v průběhu září se budeme věnovat schvalování strategií a jejich vzájemnému provazování. A já se moc těším, že tam budu nacházet vyřešené připomínky. Vedle tohoto standardního postupu vznikalo pařeniště nápadů, které probíhalo velmi spontánně, a byla radost být jeho součástí. Postupně jsme vymysleli úpravy našich prostor, které vykouzlí otevřený vstupní trakt s kavárnou a novou recepcí. Lámali jsme si hlavy, kde najít místo pro rehabilitační cvičení, cvičný byt nebo dílničku.

V našich kancelářích proběhne během podzimu akce „Kulový blesk“. Abychom se trochu jinak poskládali ve svých pracovnách. Nám, zaměstnancům, trochu ubude na komfortu a bude potřeba přijmout pozměněné pracovní postupy, ale vzniknou nové prostory pro klienty a s tím související nové činnosti. A to je určitě směroplatný, říkala Máňa…

Zatím nechci být úplně konkrétní, protože všechno nám roste pod rukama, sice trochu neuspořádaně, ale tak už to v pařeništích bývá.

Stavte se na Vozíkohraní, můžeme o tom poklábosit.

A rozhodně čtěte další čísla Kaleidoskopu.

Zdeněk Škaroupka
ředitel

 

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*