Cestujte s ponožkáčem a vyhrajte wellness víkend

31.7.2016

13335851_1254528624560103_4660380797032665767_nVezměte s sebou na dovolenou ponožkového psa, pošlete fotku a vyhrajte Wellness víkend od Bezbatour.cz!

 

Do vzdálených krajin nebo po Čechách, k moři nebo do hor, za poznáním nebo válet se? Ať jedete kamkoli, přibalte si do batůžku ponožkáče, nejlépe vlastní výroby, vyfoťte jej na zajímavém místě a fotku sdílejte na facebookové stránce Ponožkového psa. (pozn. redakce: Ponožkový pes je projket Petsré společnosti. Ručně vyrobení psi z ponožek slouží k tomu, aby tato organizace získala finance na výcvik asistenčních psů. Více o projektu na www.ponozkovypes.cz). Do popisu k fotografii uveďte heslo „Ponožkáč na cestách“ a napište nám, kde jste obrázek pořídili. Na fotce můžete být i vy nebo váš živý pes, je ale důležité, aby tam byl zachycen pejsek z ponožek.
Z jednoho facebookového profilu se můžete zúčastit maximálně se třemi fotografiemi. Stačí fotky z mobilu, ale kvalitnější obraz má větší šanci zapůsobit. Důležitá je spíše originalita pojetí a vtip než exotičnost destinace.

Soutěž končí na konci prázdnin 31.8.2016. Po tomto datu vybere nezávislá porota složená ze všech zaměstnanců Pestré společnosti nejoriginálnější fotografii a její autor (člověk, který fotku nasdílí) vyhraje wellness víkend pro 2 osoby dle vlastního výběru (ze tří destinací v ČR) od Bezbatour.cz. Vítěze budeme kontaktovat soukromou zprávou na Facebooku.

V září 2016 budete moci hlasovat pro nejlepší fotografii, která obdrží cenu veřejnosti.

Pestrá společnost

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*