Pomoct Lize vozíčkářů a přitom si zahrát badminton. Taková je hlavní myšlenka benefičního turnaje. Další ročník chystáme na sobotu 24. března 2018. A budeme mít i skvělé hosty. Společně si zahrají bývalý motocyklový závodník Lukáš Šembera a reprezentant v parabadmintonu Jiří Vrba. Tomuto i dalším týmům přijde fandit i Adam Mendrek, velká naděje českého badmintomu.

Přihlaste se, fanděte nám, podporujte.

www.benepink.cz

[button color=”black” size=”medium” link=”http://ligavozickaru.rajce.idnes.cz/3.BENEPINK/” target=”blank” ]Fotogalerie z posledního Benepinku[/button]