Liga se  mění a to doslova. Je to znát i na místnostech. Z jedné velké místnosti, která po řadu let sloužila jako kancelář pro početné týmy Poradny nebo osobní asistence, je úplně něco jiného. 
Teď ta místnost voní potem a je narvaná endorfiny. Stala se místem, kde posouváme možnosti vlastního pohybu.  Hurá! Máme na lize tělocvičnu a jsme nadšení! 

O tom, jak si novou tělocvičnu užívá, napsal náš kolega z recepce Tomáš: 

„Cvičení na Lize pro mě symbolizuje především změnu. Jsem zvyklý pravidelně cvičit doma, ale cvičení na Lize mi nabízí další možnosti. Tím, že jsem prakticky celý den na vozíku tak toho přirozeného pohybu příliš nemám. Právě proto jsem moc rád, že je na Lize vozíčkářů k dispozici speciální lyžařský trenažer pro vozíčkáře. Dokážu se na něj dostat sám z vozíku bez cizí pomoci, což je pro mě hodně důležité. Nastavím si jednoduše zátěž a pak už jen dělám stejné pohyby jako kdybych právě běžel na běžkách. Lyžování na trenažeru mě přitom hodně baví. Zajímá mě sledovat displej, který vidím před sebou. Vidím na něm počet ujetých kilometrů nebo třeba právě vynaloženou sílu. Vždy si připadám tak trochu jako na Jizerské padesátce a jsem moc rád, že tento stroj na Lize vozíčkářů je. A nevyužívám ho jen já, ale spousta dalších klientů.
Další skvělou věcí je možnost pravidelného cvičení pod dohledem fyzioterapeuta přímo prostorách Ligy. Vždy protáhneme nepříliš používané svaly, ale hlavně společně vymýšlíme cviky, které mi mohou pomoci. Třeba díky nim budu moct být zase o něco samostatnější.
Cvičení na Lize vozíčkářů se neustále vyvíjí a rozrůstá. V plánu jsou další posilovací přístroje i cvičení s fyzioterapeuty. Pohyb je zkrátka potřeba a když vás cvičení baví tak jako mě, může být i radostí.“

Už to zase jde a tak budeme rádi, když se do naší tělocvičny podíváte.
Posíláme videopozvání přímo od Toma