Půjčovna kompenzačních pomůcek, která funguje v rámci Poradny pro život s postižením Ligy vozíčkářů v Brně, rozšířila svůj sortiment o novou pomůcku – MOTOmed viva2. Léčba pomocí pohybového přístroje MOTOmed je určená vozíčkářům, osobám se sníženou schopností pohybu a osobám dlouhodobě připoutaným na lůžko. Přístroj je poháněný motorem a je určen k procvičování jak dolních, tak horních končetin.

Standardní doba výpůjčky pomůcky se pohybuje v rozmezí do 2 měsíců. Za zapůjčení MOTOmedu účtuje Liga vozíčkářů poplatek 15 Kč za 1 kalendářní den. Při zapůjčení pomůcky vybíráme zálohu 500,-Kč, která bude vyúčtována ke dni vrácení zapůjčené pomůcky.

Váha přístroje MOTOmed je 43 kg a rozměry jsou 94 cm x 60 cm x 56 cm. MOTOmed lze převézt na zadním sedadle pětidvéřového vozidla, přístroj bohužel nelze rozložit. Upozorňujeme, že dopravu MOTOmedu klientům domů nezajišťujeme.

Kompletní nabídku naší půjčovny kompenzačních pomůcek naleznete zde: http://ligavozic.cz/?akce=228

V případě zájmu o využití nabídky naší půjčovny kompenzačních pomůcek, kontaktujte pracovníky Poradny pro život s postižením na telefonním čísle 537 021 490 případně na e-mailu poradna@ligavozic.cz.

Veronika Pawlusová