Nástup do auta? Klidně i za 5 sekund

29.11.2013

IMGP6003O možnosti jednoduchého, rychlého a pohodlného nastupování do auta pro spolujezdce na vozíku jsem vás informoval už v některém z předchozích čísel Vozíčkáře. Od té doby se na mě obrátila řada čtenářů, kterým pomáhám získat spolehlivý a prostorný vůz se sníženou podlahou. Mám díky tomu zajímavé zkušenosti, o které bych se rád s vámi podělil.

Zejména je dobré o nákupu vozu přemýšlet dlouho předem, než začnete vyřizovat příspěvek na zakoupení vozidla. Jsem schopný najít v zahraničních autobazarech upravený vůz pro vozíčkáře, věnovat mu péči a čas a dodat spolehlivý automobil, který vydrží co nejdéle. Nicméně hledání ideálního auta si vyžádá svůj čas. Proto pokud chcete nastupovat do auta elegantně a nechcete platit za nový automobil a nadto ještě stejně tolik za úpravu, kontaktujte mě s předstihem, ideálně rok před uplatněním nároku na příspěvek.IMGP2834 IMGP6582

Začal jsem se specializovat na konkrétní značku vozidel – na VW Caddy v prodloužené a zkrácené verzi. Do prodloužené se vejde 5 lidí a vozíčkář, do zkrácené o 2 místa menší posádka. Mám s tímto autem dobré zkušenosti, vím, že jej lze koupit za rozumnou cenu a že vydrží dlouhou dobu.

Další zkušeností jsou setkání s klienty. I když není jednoduché vyhovět všem požadavkům, vždy je spolupráce s lidmi motivující, je pro mě výzvou a baví mě. Největší odměnou je pak sama spokojená rodina, která už nemusí před výjezdem složitě přesazovat cestujícího na vozíku, nemusí dělat kompromisy a může pohodlně používat auto tak, jak chce, což by měl automobil lidem s hendikepem umožnit v každém případě.

Neváhejte se na mě obrátit s dotazem. Rád pomůžu k ideálnímu autu i vám.IMGP6615

Miloš Lacman, Pražská 6/F, 66902 Znojmo, tel.: 603 228 422, email: ztpservis@seznam.cz  www.ztpservis.czIMGP6663

 

Share

2 komentáře

 1. Helen Lelovics

  Pekný deň.
  Našla som Váš info článok ohladne auta pre vozíčkara, čo som veľmi rada, a preto by som Vás poprosila o pomoc.
  Mám syna na inv.vozíku, a potrebujem auto s ktorým by som ho vedela sama prevážať kam potrebujem.
  Píšete, že idelne je auto VW Caddy v skrátenej verzii, čo by nám vyhovovalo najviac.
  Ak je to možné, poprosím o podrobnejšie info ako dalej, aké sú podmienky….
  Ďakujem
  Sme zo Slovenska.

  S pozdravom
  Helen Lelovics

  • Dobrý den paní Lelovics,

   Reaguji na Váš komentář na webu vozickar.cz. Prosím, ozvěte se přímo panu Lacmanovi (ideálně s odkazem, že jste jej kontaktovala díky článku na vozickar.cz  ). Určitě se s Vámi o tom pobaví, je velmi vstřícný.

   Kontakt: ztpservis@seznam.cz

   Hezký den!
   Aneta Vidurová

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*