Miroslav Lidinský obhájil titul Mistra ČR v golfu hendikepovaných

8.10.2015

Royal Golf Club Mariánské Lázně přivítal ve dnech 3. – 4. října 2015 hendikepované golfisty z celé republiky na pátém ročníku Mezinárodního mistrovství ČR v golfu hendikepovaných. Premiéra „v Mariánkách“ se zdařila na jedničku. Všichni si mohli osobně otestovat hřiště i zázemí dalšího spolupracujícího subjektu v projektu Golf bez bariér.
159b_Mistrovství ČR v golfu

V několika kategoriích nastoupili, jako již tradičně, hendigolfoví reprezentanti, přátelé a partneři ve společných flightech. Nejenom díky babímu létu vládla po celou dobu turnaje skvělá přátelská atmosféra. 159a_Mistrovství ČR v golfu
O titul absolutního mistra ČR bojovali hendigolfisté v kategorii Medical Pass. Po velmi těsném rozdílu třech ran z prvního kola nastupoval druhý den finálový flight ve složení Tomáš Prouza (Park Golf Club Hradec Králové), Zbyněk Kotek (GK Hluboká nad Vltavou) a Miroslav Lidinský (GK Hluboká nad Vltavou).
Díky slušnému výkonu bez výraznějšího zaváhání se podařilo Miroslavu Lidinskému nakonec obhájit titul z loňského roku. Druhé místo Zbyňka Kotka je o to cennější, neboť se titul mistra i vicemistra ČR na jeden rok stěhuje do Golf klubu Hluboká nad Vltavou. Tomáš Prouza doplnil své kolegy z reprezentace na stupních vítězů na třetím místě.
Obrovský dík patří vedení klubu a také hlavnímu trenérovi Oldřichu Nechanickému za příkladnou spolupráci na projektu Golf bez bariér a všem dalším, kteří připravili pro hendikepované golfisty skvělé podmínky. Poděkování také putuje do restaurace Royal Spoon za vynikající občerstvení a servis. Zároveň děkujeme společnosti Sport Servis a ostatním partnerům za věcné dary pro vítěze a účastníky turnaje.
Povedená generálka potvrdila, že bude turnaj v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně zařazen do CZDGA Golf Tour natrvalo. Velmi si vážíme podpory a přístupu a těšíme se na příští sezónu.
159c_Mistrovství ČR v golfu 159_Mistrovství ČR v golfu
Více informací naleznete ZDE
Zdroj a foto: Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA)

(alex)

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*