Fotoreportáž z Jedle

26.6.2015

Ve středu 24. 6. 2015 pořádal Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha ve spolupráci s Nadací Jedličkova ústavu a Jedličkovým ústavem a školami již XV. ročník sportovně-společenské akce pro děti – Prázdniny nanečisto.

almavi_Jedle-16
Motem akce bylo: „Otevření Jedle světu …. aneb i na vozíku se dá žít a dovádět“.

A toto motto bylo splněno na sto procent. Asi není třeba slov, neboť všichni zúčastnění si to naplno užili. Svědčí o tom pár fotografií zachycených přímo při plnění úkolů osmiboje. I přes mizerernou předpověď počasí se na nás odpoledne usmálo slunce a za doprovodu skvěle hrající a zpívající kapely AdHock a stálého povzbuzování moderátorů odpoledne Jiřího Rejmana (sportovní komentátor České televize) a Radek Musílek z Jedličkova ústavu, panovala opravdu skvělá nálada.

almavi_Jedle-01 almavi_Jedle-02 almavi_Jedle-05
Menší  se zapojili do výtvarného workshopu Amálka. Někteří díky malbě na obličej získali alespoň na den podobu lvů, koček a medvědů. Také skákací hrad byl neustále v obležení a praskal ve švěch. Každý z příchozích si mohl vyzkoušet kompenzační pomůcky firmy Otto Bock a soutěžící si mohli dát také nějakou tu mňamku.
almavi_Jedle-11 almavi_Jedle-03 almavi_Jedle-09
Celou povedenou akci završil miniturnaj ve florbalu (odchovanci „jedličkárny“ to partnerům a sponzorům akce pěkně nandali 🙂 a jízda Heřmana Volfa s přáteli po Praze pod názvem „Okolo Prahy napříč handicapy“.

Prázdniny nanečisto se prostě dokonale povedly a budeme doufat, že i ty opravdové se vydaří také!

Alex. M. Videmannová (alex)
Foto: autorka

almavi_Jedle-10almavi_Jedle-06almavi_Jedle-12

almavi_Jedle-15 almavi_Jedle-04 almavi_Jedle-14

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*