Filmy s akčními asistenčními superhrdiny

25.2.2019

Asistenční psi pro lidi s postižením cvičíme už od roku 2011. Za tu dobu našla nový domov a náplň svého života desítka čtyřnohých parťáků. A taky o nich a o nás bylo natočeno několik reportáží, reklam a pozoruhodných videí, které by neměly zapadnout. Připomeňte si s námi naše psí hrdiny nebo zjistěte, o co se vlastně ve výcviku a spolupráci s hendikepovanými snažíme.

Chcete mě?

Jestli chcete získat představu o tom, co obnáší výcvik asistenčních psů a proč tohle všechno děláme, koukněte na rozhovor klasika tohoto žánru Zdeňka Srstky s Ivanem Bendou. (9 minut, rok výroby 2014)

Daniel a Fany

Příběh soužití Daniela a Fany, příběh, na který jsme pyšní. Reklamu natočila v rámci spolupráce společnost Royal Cannin v roce 2017. (1 minuta)

Klíč

Reportáž z rekondice – jako na klíč. V pořadu Klíč. Protože rekondice, to je důležitá a velmi zábavná součást našich aktivit. Podívejte. (2017, 26 min)

Kampaň BATDOG

A na závěr výlet do dob, kdy výcvik psů na Lize začínal. Tehdy, v roce 2012, se zrodil superhrdina Batdog. Vzpomínáte? Spot se vysílal ve hlavním vysílacím čase na ČT. (20 sekund)

(ata)

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*