Cesta za snem – zimní ČEZ Handy Kvadriatlon

24.2.2017

1736a_CestaZaSnemZdravíme naše příznivce! ČEZ Handy Kvadriatlon se kvapem blíží. Již příští sobotu 4. března se odehraje v Bedřichově další ročník tohoto ojedinělého podniku na sněhu.

Jde již o druhý ročník tohoto unikátního podniku na sněhu, který není primárně o závodění, ale o radosti ze sportu a propojování lidí ve společnosti. Kvadriatlon, to jsou čtyři disciplíny – běh na lyžích, střelba, skicross a sprint, které dvojice absolvují spolu a na jeden zátah.
Každý jede jakoukoliv technikou, volně (bruslení) nebo klasikou, přičemž ti, kteří se rozhodnou pro klasiku, pojedou o jeden okruh s výjezdem na skicross méně. Vozíčkáři jedou bez možnosti volby klasickým stylem a naším cílem je vytvořit závod, kde se lidé potkávají napříč handicapy na stejných tratích a za stejných podmínek. Na výzvu ohledně techniky se můžete podívat na videu.
Neváhejte se přihlásit, protože počet volných míst je již velmi omezený!

Je připraveno několik kategorií a jistě se v některé z nich najdete:

  1.  handicapovaný / nehandicapovaný
  2.  muž / žena
  3.  junior / senior
  4.  člověk / pes
  5.  dětský závod
  6.  vložený závod – biatlon pro každého

Konkrétní propozice jsou k dispozici na webu.

1730_Kvadriatlon-CestaZaSnem

Letos máme novou kategorii pro děti a nezapomeňte také na vložený závod „Biatlon pro každého“, kdy si můžou účastníci zkusit, jaké to je závodit na vozíčkářských běžkách.
Pro handicapované, co by chtěli závodit a nemají vybavení, tak rádi sledge zapůjčíme.

A abychom Vás namotivovali ještě víc, tak vítězné dvojici v kategorii handicapovaný a nehandicapovaný věnuje Lenovo mobilní telefon Lenovo MOTO G3!

Orea Resorts síť Orea hotelů s wellness věnují vítězi kategorie Muž a Žena také cenu a to víkendový pobyt v jakémkoli wellness resortu Orea v ČR s volným přístupem do všech wellness zařízení.

Pokud se zúčastníte obou kvadriatlonů (letní se koná 24.6. v Praze, více informací najdete zde), tak máte šanci bojovat o skvělou cenu z dílny PRIM Manufacture 1949 – 2x unikátní ručně vyráběné sportovní hodinky Prim Kvadriatlon se jménem výherce na víčku!

Tedy neváhejte a zdarma se registrujte na: http://www.cestazasnem.cz/zimni-kvadriatlon

Těšíme se, že si společný den pořádně užijeme!

Za tým Cesta za snem
Eva Hlávková

Projekt organizace Cesta za snem a Nadace ČEZ je otevřen všem bez rozdílů. Profíkům, nadšencům i úplným amatérům. Lidem zdravým i s různými handicapy – vozíčkáři, amputáři, nevidomí, neslyšící nebo lidé s mozkovou obrnou. Je otevřen jak mužům, tak ženám, dětem i seniorům.

Fota z minulého ročníku
1736b_kvadriatlon 1736_kvadriatlon

    Video z minulého ročníku naleznete ZDE
1736_CestaZaSnem

(alex)

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*