Českým handbikerům se velmi daří v závodech EHC

8.6.2016

V uplynulých 14 dnech absolvovali čeští handbikeři další dva závody European Handbike Circuit 2016 v Rakousku a Švýcarsku a velmi se jim dařilo.

V rakouském Schwanenstadtu se trati s náročným profilem představili čtyři závodníci v českých barvách – Kateřina Antošová, Patrik Jahoda, Tomáš Mošnička a Michal Šiška.
156_Alex_Strahov-EP (6)Prvenství si odvezla česká handbikerka Katka Antošová. Patrik Jahoda, který v letošním roce již přivezl vítězné vavříny ze světového poháru vybojoval druhou příčku, když ho dokázal předjet jen Švýcar Benjamin Früh. Tomáš Mošnička se blýskl v poměrně početném startovním poli čtvrtým místem a Michal Šiška dojel ve stejné kategorii jako devátý.

Uplynulý víkend se handbikeři opět sešli a tentokrát ve švýcarském Schenkonu. Náročný okruh s velkým převýšením je pro kategorii handbikerů vždy náročný.

88_jahodaSvé by mohl vyprávět hlavně Patrik Jahoda, který se „rval“ se svým soupeřem Banjaminem Frühem o každý metr, ale v závěru byl nakonec Švýcar a Patrik si odváží stříbro. Katka Antošová potvrdila svou formu a zvítězila nad Italkou Fenocchiovou. Miroslav Šulc se konkurence nezalekl a v časovce skončil na osmém místě a v silničním závodě na pátém.

Zdroj a foto: http://www.caths.cz

(alex)

88_mosanicka

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*