Brněnský piknik oživil Lužánky a Liga byla u toho

5.6.2019

Krásné počasí a skvělé jídlo, to je kombinace, která Brněnský piknik přímo charakterizuje. Nejinak tomu bylo i letos, v neděli 16. června. Doufáme, že k pohodové atmosféře přispěl také stánek Ligy vozíčkářů.  
Tam si návštěvníci mohli zakoupit nejen výrobky klientů Centra denních služeb, ale také kousky bábovek, které se utkaly o titul Nejlepší bábovka. Také si mohli vyrobit placku dle svého návrhu – ta ale nebyla k jídlu, ale k pověšení na oblečení či na batoh. 

Jak píše promo manažerka rádia Petrov Barbora Hocková: „Chtěla bych vám všem z Ligy moc poděkovat, byli jste krásné usměvavé stanoviště, a měli jste spoustu neklesající pozitivní energie! Doufám, že jste měli na stánku pěkně plno, vždycky když jsem běžela okolo, to vypadalo dobře 🙂 . A také doufám že se podařilo nasbírat nějakou pěknou částku do kasičky.“ 

Podařilo. O celkové vybrané částce se dozvíte v nadcházejících dnech na facebooku Ligy, nicméně už teď můžeme říct, že jmse vybrali skoro třetinu kasičky, že jsme prodali výrobky klientů CDS za 4100 Kč a že nám tisícikorunou přispěla i akce webu Brněnská drbna, jehož redakce prodávala kávu a pět korun z každého šálku věnovala právě Lize na podporu vzniku tréninkového bytu. Děkujeme jim i Rádiu Petrov za možnost být součástí této krásné akce.

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*