Bezbalinka vám poradí jak cestovat bezba

18.6.2015

Cestovní kancelář Bezbatour, která se již čtvrtým zabývá cestováním lidí s postižením, přichází v nové sezóně s řadou zajímavých novinek. Tou nejzásadnější je rozšíření o projekt Bezbalinka. Jedná se o telefonickou linku, která poskytuje informace o bezbariérovém cestování po ČR. Další novinkou je významný nárůst bezbariérových zahraničních zájezdů.

archiv bezbatour4Bezbalinka je projektem podpořeným Evropským sociálním fondem a rozpočtem hl. m. Prahy v rámci operačního programu Praha – Adaptabilita v 7. výzvě. Bezbalinka zaměstnává osoby s tělesným postižením, kteří poskytují volajícím informace o bezbariérovém ubytování, dopravě a turistických zajímavostech v ČR. Informační linka je v provozu ve všední dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 773 114 444, které zdarma poskytla společnost Vodafone.

Letošní cestovatelská sezóna v Bezbatour přináší řadu novinek. „Loni se nám velmi vydařil výlet do Londýna, proto jsme pro letošní rok připravili výlet do bezbariérového Madridu. Pro účastníky je připraven bohatý program a novinkou je možnost zajistit osobního asistenta. Kromě toho jsme nabídku zájezdů obohatili o bezbariérové hotely na Kanárských ostrovech, Itálii, Německu, Slovensku či Turecku,“ vypočítává Michal Prager, ředitel Bezbatour.

CK Bezbatour je jedinou cestovní kanceláří v ČR, která se specializuje na cestování lidí s tělesným postižením. Nabízí celou řadu osobně prověřených zájezdů, kde klienty nepřekvapí žádné nečekané bariéry. Během roku 2014 poskytla více než . Bezbatour je aktivním zaměstnavatelem lidí s postižením. Navíc veškerý výtěžek putuje na výcvik asistenčních psů Pestré společnosti, o.p.s.

Kontakt:
Bc. Michal Prager – ředitel
Tel.: 603 875 145
michal.prager@bezbatour.cz
www.bezbatour.cz

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

CAPTCHA


*