Týdeník Respekt a Česká inovace o.p.s. si Vás dovolují upozornit na živé vysílání moderované diskuse o naší budoucnosti „Česko 2020“ na téma:
E-Mobilita aneb nové myšlení v dopravě
Kdy: úterý 3. prosince 2013, od 18:00 hod
Sledujte na http://respekt.ihned.cz/
Moderuje: Tomáš Sacher – redaktor týdeníku Respekt
V panelu vystoupí:
Radim Jančura, majitel společnosti, Student Agency
Miroslav Kuželka, Account Manager, Head of E-mobility / ABB s.r.o.
Zdeněk Votruba, ČVUT Praha, Fakulta dopravní
Vít Sedmidubský, odbor strategie, Ministerstvo dopravy ČR
Tomáš Čoček, ředitel Státní fond dopravní infrastruktury
Martin Hausenblas, zakladatel a ředitel, Adler/Liftago